Виставка ЄВРО-2012. ІНФРАСТРУКТУРА. ІНВЕСТИЦІЇ. ІННОВАЦІЇ, Київ

Період проведення виставки:
15—18 травня 2008

Місце проведення:
Київ, пр-т. Акатемика Глушкова, 1

Організатор:
Міжнародний форум «ЄВРО-2012. ІНФРАСТРУКТУРА. ІНВЕСТИЦІЇ. ІННОВАЦІЇ» - це демонстрація потенційних можливостей України в організації та проведенні заключного етапу чемпіонату Європи 2012 року з футболу.
Протягом чотирьох днів будуть представлені найкращі архітектурні та будівельні проекти, інноваційні технології, техніка, обладнання, матеріали та послуги, досвід реалізації міжгалузевих, регіональних та міських програм.
Мета форуму: сприяння залученню інвестицій та впровадження інноваційних технічних і технологічних рішень в будівництво і реконструкцію вокзалів і аеропортів, автомагістралей і готелів, об’єктів спортивної і туристичної інфраструктури, забезпечення зв’язку, безпеки та проведення культурних заходів в рамках фінальної частини «ЄВРО- 2012».
Форум буде проведено напередодні та у дні роботи Щорічних зборів Ради керуючих Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР), більш ніж 3000 учасників відвідають заплановані заходи.
В рамках Міжнародного форуму міжнародні спеціалізовані виставки:
- «ЄвроБудУкраїна»
- «ЄвроБудМаш»
- «Євростандарт: Інфраструктура. Транспорт. Зв’язок»
- «ЄвроСпортТурУкраїна»
- «Євростандарт: Банки. Страхування. Безпека».

За підтримки Кабінету Міністрів України

Організатори Міжнародного форуму – Міністерство економіки України,
Національний комплекс «Експоцентр України»,
Національне агентство України з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини Чемпіонату Європи 2012 з футболу.

Інші виставки компанії

Ще виставки