Виставка MADEexpo 2013, Мілан

Період проведення виставки:
02—05 жовтня 2013

Місце проведення:
Мілан, Milan Fairgrounds, Rho Strada Statale del Sempione 28 20017 Rho

Організатор:
Milano Architettura Design Edilizia - міжнародний бізнес-майданчик, на якому представлені лідери будівельної галузі.

Виставка привертає проектувальників, забудовників і підрядників з усього світу для пошуку нових контрактів та обговорення бізнес-перспектив.

У рамках `Smart Village` пройде насичена програма заходів, присвячених питанням екологічної архітектури. Орієнтована на архітекторів, проектувальників, будівельників, установників віконних і дверних конструкцій, роздрібні торгові фірми і виробників.

Growing City - виставка, присвячена основному принципу міста майбутнього. Синергія агрокультури та будівництва, яка визначає перспективу міського ландшафту.

MADE 4 Ceramics - інтерактивні експозиції, які розповідають про тенденції, можливості застосування і якості керамічної продукції.

Material Connexion Italia - інноваційні та екологічні матеріали для дизайну.

Le Finestre raccontano - інновації та чудова якість: освітлювальні, звуко- і теплоізоляційні технології, які гарантують дбайливе ставлення до навколишнього середовища, безпеку і комфорт.

Під час виставки пройде конкурс Instant House - міжнародний конкурс молодих архітекторів та проектувальників, які бажають спробувати себе у сфері інновацій житлового будівництва.

Новини пов'язані з виставкою

Інші виставки компанії

Ще виставки