Виставка Енергоефективність. Відновлювана Енергетика - 2016, Київ

Період проведення виставки:
08—10 листопада 2016

Місце проведення:
Київ, Міжнародний виставковий центр, Броварський проспект, 15, станція метро "Лівобережна"

Організатор:
IX Міжнародна спеціалізована виставка «Енергоефективність. Відновлювана Енергетика - 2016» - ключова подія на території України у сфері ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів, відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива.

Ділова програма супутніх заходів включає Міжнародний інвестиційний бізнес-форум з питань енергоефективності та альтернативної енергетики, а також конференції, семінари, презентації, круглі столи.

Наша країна має вражаючий потенціал ринку регенеративної енергії і «зелених» проектів та має одну з найпрогресивніших законодавчих баз у сфері відновлюваної енергетики, що містить економічні преференції. Маючи в своєму розпорядженні функціональними завданнями, спрямованими на реалізацію державної Програми підвищення енергоефективності економіки, широке впровадження чистих технологій в Україні та консолідацію учасників ринку відновлюваної енергетики, Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження проводить єдиний в Україні професійний захід по даному напрямку. За оцінками експертів, Міжнародна спеціалізована виставка «Енергоефективність» викликає величезний інтерес у професійного співтовариства, інвесторів і самого широкого кола фахівців.

Організатор: ТОВ «Міжнародний виставковий центр», за підтримки Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України (Держенергоефективності).

Майбутні виставки компанії

Інші виставки компанії

Ще виставки