Виставка Примус: Хорека Україна 2017, Київ

Період проведення виставки:
03—05 жовтня 2017

Місце проведення:
Київ, Міжнародний Виставковий Центр

Організатор:
XII Міжнародна спеціалізована виставка обладнання, аксесуарів, меблів та предметів інтер’єру для готелів, ресторанів, кафе і барів

Готельний бізнес один з найперспективніших і успішно розвинутих напрямків бізнесу в Україні. Особливістю цього бізнесу є орієнтація на європейські стандарти сервісу та стрімкий перехід до них. Як будь-який бізнес готельний бізнес прагне до збільшення доходів і шукає інструменти та ефективні шляхи для досягнення бажаного фінансового результату.

Таким чином, спеціалізований виставковий проект Примус: HoReCa 2017 має найкращі перспективи розвитку. Відвідавши виставку, спеціалісти отримують чудову можливість сконцентруватися на нових сегментах ринку. Вони зможуть визначити тенденції, які будуть впливати на розвиток індустрії гостинності протягом року та визначити перспективи розвитку на майбутнє.

Примус: HoReCa 2017 – унікальне місце для пошуку позитивних контактів, можливість заявити про себе, познайомитися з конкурентами, отримати відгуки про діяльність своєї компанії, збільшити продажі.

Інші виставки компанії

Ще виставки