Виставка le Mondial du Batiment 2015, Париж

Період проведення виставки:
02—06 листопада 2015

Місце проведення:
Париж, Paris Nord Villepinte Exhibition Centre

Організатор:
З 2 по 6 листопада 2015 три флагманські виставки міжнародної будівельної індустрії - BATIMAT, INTERCLIMA + ELEC і IDEOBAIN відбудуться одночасно в Парижі у виставковому центрі Норд Вілльпент, утворюючи всесвітню Паризьку Будівельну Тиждень.

BATIMAT: будівництво, столярна справа & вікна, внутрішня і зовнішня обробка, оснащення будівельного майданчика & інструменти, транспортні засоби & обладнання, IT & нові технології, супутні послуги.

INTERCLIMA + ELEC: опалювальні системи та гаряче водопостачання; кондиціювання повітря; системи охолодження & вентиляції; інженерні системи та електрообладнання; насоси, крани та фітинги; монтажне обладнання і технології; обладнання та рішення для «розумного» будинку/будівлі.

IDEOBAIN: сантехніка; гідромасажні ванни, різні насадки для душу, матеріали для обробки ванної кімнати, інтер`єри ванної кімнати: меблі, світло, аксесуари, килими і текстиль.

Ділова програма сесії 2015 складається з 200 тематичних конференцій, круглих столів, присвячених «гарячим» галузевим питанням:
- Цифрові технології в будівництві.
- Енергоефективність.
- Від автономних будівель до агрегованих міст.
- Будинки та люди.

На цю подію очікують більше 2600 французьких та іноземних експонентів і понад 350 000 візитерів.

Майбутні виставки компанії

Інші виставки компанії

Ще виставки