Виставка БудЕКСПО-осінь, Львів

Період проведення виставки:
30 вересня — 03 жовтня 2014

Місце проведення:
Львів, Палац спорту `Україна`, вул. Мельника, 18

Організатор:
ХХХ ювілейна міжнародна виставка `БудЕКСПО-осінь`
Тематичні розділи виставки:
Технології сучасного будівництва. Будівельні конструкції, техніка, інструменти. Будівельні та оздоблювальні матеріали. Проектування, архітектура, реставрація. Ландшафтний дизайн. Електротехнічне обладнання. Сантехніка. Басейни. Системи водопостачання. Вентиляція і кондиціонування. Енергозберігаючі технології та матеріали. Дорожньо-будівельні машини та обладнання. Ліфти і ліфтове обладнання. Вікна та двері з ПВХ, дерева, алюмінієвого профілю. Фурнітура та аксесуари. Покрівельні та гідроізоляційні матеріали. Фасади. Системи пиловидалення. Вимірювальні прилади та обладнання. Системи контролю та автоматичного управління. Світлотехніка, кабельно-провідникова продукція. Клеї, лаки, фарби. Предмети інтер`єру. Спецодяг. Програмне забезпечення.

VIII спеціалізована виставка `Опалення`
Тематичні розділи виставки:
Сучасні системи опалення. Системи газо-та енергопостачання. Опалювальна техніка на різні види палива. Вентиляційні системи та обладнання. Трубопроводи та димарі. Фітинги та клапани. Теплові завіси, теплообмінники та радіатори. Котли і котельне обладнання. Сонячні колектори. Печі, каміни та аксесуари, монтажне обладнання. Проектування, монтаж і обслуговування систем опалення. Системи автоматичного управління, вимірювання, контролю та захисту. Системи обігріву даху, підлоги, трубопроводу. Сучасні технології енергозбереження.

VIII спеціалізована виставка `Альтернативна енергетика`
Тематичні розділи виставки:
Сучасні системи енергозбереження. Технології використання поновлюваних джерел енергії. Прилади та обладнання. Сонячна енергетика. Вітрова енергетика. Гідроенергетика. Енергетика біомас. Геотермальна енергетика.

Статті пов'язані з виставкою

Інші виставки компанії

Ще виставки