Виставка Ваш дім, Одеса 2014 (весна), Одеса

Період проведення виставки:
20—23 лютого 2014

Місце проведення:
Одеса, Виставковий комплекс Одеського Морського Порту, вул. Приморська, 6

Організатор:
Запрошуємо Вас взяти участь у Двадцять восьмій міжнародній спеціалізованій будівельній виставці «Ваш дім, Одеса 2014», яка відбудеться з 20 по 23 лютого на території виставкового комплексу Одеського морського порту.

Традиційна виставка «Ваш дім, Одеса» за роки своєї роботи виросла в масштабний і комплексний захід, що привертає фахівців будівельної галузі. З кожним роком вона не тільки не втрачає своєї актуальності, а й розкриває все нові потреби ринку в сучасних будівельних технологіях та бізнес-рішеннях. Популярність цього виставкового форуму в галузі будівельної індустрії залишається незмінною. З першої виставки, в 1995 році і почався виставковий рух в Одесі. І протягом цього часу вона продовжує утримувати лідируючі позиції.

Виставка «Ваш дім, Одеса» впевнено посідає перше місце серед заходів схожою тематики на регіональному рівні, кількістю учасників і загальною площею виставки, проект відомий в Україні та за її межами. На весняній виставці в 2013 році були представлені більше 150 компаній з України та ближнього зарубіжжя. Виставка займає територію виставкового комплексу морвокзалу і відкриту площу.

Постійні учасники форуму - предмет особливої гордості організаторів. Це означає, що результати від участі в попередніх виставках виправдали себе і компанії отримали очікувану віддачу.
 
На виставці ви зможете:
 Безпосередньо поспілкуватися з партнерами та потенційними клієнтами
Рекламна кампанія виставки приводить на виставку близько 5 тисяч професійних відвідувачів
Провести моніторинг стану ринку та активності конкурентів «Ваш дім, Одеса» проходить напередодні нового будівельного сезону і є головним оглядом досягнень галузі. Учасники ринку представляють на виставці все найцікавіше і актуальне!
 Зміцнити образ стабільної, динамічно розвивається компанії
«Ваш дім, Одеса » - це 18 років успішної роботи і стабільного зростання. Щорічно на виставці збираються близько 150 компанії- експонентів з усієї України та ближнього зарубіжжя. І кожен гравець ринку знає: участь у виставці відображає ступінь активності компанії і розстановку сил в тому чи іншому сегменті індустрії.
Охопити найбільшу аудиторію фахівців з усіх секторів індустрії
Виставка «Ваш дім, Одеса» охоплює всі будівельні напрямки.
Ефективно запустити новий продукт на ринок
«Ваш дім, Одеса» дозволяє успішно презентувати нову продукцію, надаючи для цього всілякі засоби.

Години роботи виставки: 10:00-18:00.

Новини пов'язані з виставкою

Учасники виставки

Інші виставки компанії

Ще виставки