Виставка AQUA UKRAINE 2014, Київ

Період проведення виставки:
04—07 листопада 2014

Місце проведення:
Київ, МВЦ, Броварський проспект, 15, ст. м. «Лівобережна»

Організатор:
Міжнародний водний форум «AQUA UKRAINE» - провідний захід водної галузі України.

         4-7 листопада 2014 року в Києві на території Міжнародного виставкового центру (Броварський проспект, 15, ст. М. «Лівобережна») відбудеться XII Міжнародний водний форум «AQUA UKRAINE - 2014».

Організатори:
- Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України;
- Міністерство екології та природних ресурсів України;
- Державне агентство водних ресурсів України;
- Messe Berlin GmbH;
- ТОВ `Міжнародний виставковий центр`

За підтримки:
• Асоціації `Укрводоканалекологія`

       «AQUA UKRAINE» - це комплексний захід, який проходить за Розпорядженням Кабінету Міністрів України і об`єднує роботу спеціалізованої виставки з низкою науково-практичних конференцій, семінарів, круглих столів, конкурсів професійної майстерності та ін.
       З моменту заснування Форуму, основними його завданнями стало створення необхідного інформаційного поля в галузі водопостачання, водопідготовки, водовідведення, раціонального використання водних ресурсів, розвиток сучасних методів і технологій очищення промислових і комунальних стоків, привернення уваги представників органів законодавчої та виконавчої влади до проблем водної галузі.
        Щорічно нові технології та обладнання, представлені на виставці більш ніж 200 підприємств та організацій з 20 країн світу на експозиції понад 8000 кв.м., знаходять своє застосування в різних галузях економіки України.
       Високий рівень організації та проведення заходу підтверджує почесний знак Всесвітньої асоціації виставкової індустрії (UFI), присвоєний йому в 2008 році.
       Насичена ділова програма, що супроводжує виставку впродовж усіх днів її роботи, звертає увагу урядового, громадського, наукового, промислового та ділового сектора України на стан водопровідно-каналізаційного господарства в цілому і необхідність його модернізації; впровадження енергоефективного обладнання і технологій для водопідготовки і очищення стічних вод, оброблення та утилізації осаду; удосконалення нормативно-правової бази в галузі; якість питної води, а також сучасний стан водних ресурсів і запобігання їх забруднення.

Майбутні виставки компанії

Інші виставки компанії

Ще виставки